Mytí oken


s námi v čistotě...
Profesionílní úklid bytových i nebytových prostor Prezentance pražské úklidové firmy poskytující služby v oblasti úklidu domácností a firem, a to zejména:

Mytí oken a čištění žaluzií

mytí oken

Mytí oken v bytech, RD, firmách, školských a zdr. zařízeních

Mytí oken provádíme s vysokým smyslem pro detail, proto přijímáme objednávky pouze od klientů, kteří stojí o důkladné umytí oken včetně rámů a ne jen o rychlé "ošmrdlání" tabulí za co nejméně peněz. Specializujeme se především na byty, řadové a menší rodinné domy, kancelářské a obchodní prostory. Přes léto pak realizujeme také objemné zakázky (v Praze každoročně obhospodařujeme velké množství škol, školek a zdravotnických zařízení). Samozřejmostí je vybělení plastových rámů speciální chemií nebo oživení bílého laku na dřevěných oknech. Pokud má klient na oknech žaluzie, je možné objednat také jejich čištění. Mytí oken provádíme s maximální obezřetností, aby nedošlo k postříkání okolních zdí, poničení žaluzií nebo ušpinění koberce pod okny.
Naše firma nezajišťuje výškové mytí budov.

Proč mytí oken právě od nás

 • Okna umýváme skutečně poctivě
 • Příjemní a profesionální zaměstnanci, občané ČR
 • Bělení zašlých rámů speciální chemií v ceně
 • Maximální opatrnost, abychom nic neponičili
 • Stěny pod okny a podlahy řádně zakryjeme
 • Spolehlivost, ochota a diskrétnost

Další informace


 • Mytí oken provádíme od března do začátku prosince. Jestliže je teplota nad 0 je možné objednávat i v průběhu zimy.
 • Okna, která mají velmi loupající se rámy neumýváme.
 • Provádíme mytí pouze bezproblémově dostupných oken.


Ceny mytí oken

Okna Cena
byt 1+1(kk) 450 Kč
byt 2+1(kk) 550 Kč
byt 3+1(kk) 650 Kč
byt 4+1(kk) 750 Kč
menší RD 700 - 1.000 Kč
firmy 13-21 Kč/m2
neziskové org. 11-16 Kč/m2

Blíže k uvedeným cenám

 • Ceny jsou konečné včetně dopravy a materiálu. Nejsme plátci DPH.
 • Uvedenou dispozicí bytu se myslí velikost bytu srovnatelná s klasickým panelákovým bytem.
 • Mytím oken je míněno mytí včetně rámů a parapetů.
 • V případě velmi špinavých, neudržovaných oken se cena nyvýší dohodou (běžně o 50 %)
 • Ceny čištění žaluzií:
  byt 2+1 250 Kč, 3+1 350 Kč, 4+1 450 Kč.
  U nebytových prostor pak cena vychází z hodinové sazby.

Informace pro Vás:Mytí oken - školy, školky, jesle

Zejména v průběhu letních prázdnin, kdy je provoz školských a zdravotnických zařízení úplně nebo z části přerušen, soustředíme většinu pracovní síly právě na mytí oken v těchto institucích. V Praze každoročně zabezpečujeme mytí oken velkému počtu zmiňovaných zařízení, proto máme v tomto směru bohaté zkušenosti. Na požádání Vám rádi sdělíme kontaktní osoby pro ověření referencí. Naši klienti se na nás obracejí opakovaně, někteří již řadu let. Objednávku mytí oken nebo čištění koberců je v tomto případě vhodné učinit s dostatečným předstihem, nejlépe do května.

Spojte mytí oken s čištěním sedačky

Když už k Vám pojede pracovník umývat okna, proč byste si zároveň nenechali vyčistit sedačku nebo koberce. Určitě Vám dáme výraznou slevu.

úklid chodby

Úklid domácnosti jako dárek

Obdarujte své blízké originálním dárkem. Velké oblibě se těší věnování generálního úklidu k narozeninám či Vánocům. Budeme se velmi snažit odvést kvalitní práci k plné spokojenosti obdarované osoby. Platba samozřejmě probíhá diskrétně - převodem na účet. Tato forma dárku určitě potěší starší rodiče, manželky nebo i kamarády.


Než budete srovnávat ceny za úklidové služby

Velké množství lidí se stále rozhoduje na základě ceny, což v oblasti služeb (a hlavně řemesel atd.) může být lehce ošemetné. Málokterá firma uvádí ceny konečné, včetně DPH, dopravy, spotřebovaného materiálu, různých dalších poplatků a příplatků. Ceny jsou skládány velmi složitě a velmi často nic nevipovídajícně. Např. co poví lajkovi to, že firma provádí úklid prostor od 1,20 Kč za metr čtvereční, jak spočítám kolik budu platit měsíčně, proč se potom ta reálná cena liší tolik od té orientační? Je to právě proto, že některé lidi uchvátí na oko nízká cena a firmy tohoto faktu zneužívají. Další důležitou otázkou je to, co za vynaložené peníze dostanete.

Tajemství úspěchu naší úklidové firmy

Úspěch a kritéria jeho hodnocení předsatavují pro každého samozřejmě něco jiného ovšem základ je stejný, to že docílíme něčeho, co jsme chtěli a cítíme se spokojení. Naše úklidová firma nikdy neměla a nemá ambice stát se největším poskytovatelem úklidových služeb na trhu. Ani není naším cílem mít desetimilionové obraty. Co ovšem chceme je vybudovat si dobré jméno jako záruku kvalitního a spolehlivého partnera. To se nám na postupně přibývajícím množství klientů prokazatelně daří. Rádi bychom i nadále udrželi zázemí a ducha rodinné úklidové společnosti, kdy majitelům zůstává jejich firma stále pod kontrolou. I když zaměstnáváme několik desítek pracovníků, stále můžete majitele potkávat v terénu - při generálních úklidech, záskocích atd. Na administrativní zajištění chodu firmy máme lidi, pro vedení je důležité být v terénu a zůstat ve styku s klienty a svými zaměstnanci. Pečlivý výběr pracovníků, neuspěchaný rozvoj firmy a celkový přístup ke klietnům - to je tajemsví úspěchu naší úklidové firmy.