Úklid domácnosti

Po - Pá 8:30 - 18:00
775 159 996, 775 159 997
info@hormat.cz

s námi v čistotě...
Profesionální úklid bytových i nebytových prostor

Prezentance pražské úklidové firmy poskytující služby v oblasti úklidu domácností a firem na území hl. města Prahy a okolí.Pravidelný a jednorázový úklid domácnosti

domácnost

Úklidové služby pro domácnosti z Prahy a blízkého okolí

Ať už se jedná o pravidelný úklid domácnosti nebo jednorázový generální úklid, vždy se můžete spolehnout na dokonale odvedenou práci v každém detailu. Do domácnosti posíláme prověřené, zkušené a inteligentní lidi, kteří splňují poměrně vysoké profesní, ale i osobnostní předpoklady.

Svěřte péči o svou domácnost do rukou profesionálů. Zažijte to kouzlo, když se večer vrátíte z práce domů, vše se blýská čistotou a Vy se můžete místo úklidu naplno věnovat své rodině, koníčkům, zábavě.

Pravidelný úklid domácnosti


Co vše pravidelný úklid obsahuje

Toto je výčet běžně prováděných činností, samozřejmě je možné jej přizpůsobit přesným požadavkům.

Nemusíte se starat vůbec o nic. Veškeré saponáty a potřeby jsou naše. Vše potřebné pro úklid bude pravidelně doplňováno paní, která k Vám bude docházet. Neplatíe nic navíc, žádné dopravné, materiál, ani jiné skryté poplatky.

Abychom dodrželi stejnou kvalitu úklidu jako na začátku spolupráce, pravidelně provádíme namátkové kontroly. Samozřejmě s Vaším svolením, neboť někdo si výslovně nepřeje, aby se v jeho domácnosti pohybovala další cizí osoba.

Bližší informace o tom jak vše probíhá
Dříve než nás oslovíte s požadavkem na úklid domácnosti

Nejlepší forma zjištění informací ohledně plánovaného pravidelného úklidu je prostřednictvím emailu. Komunikace bývá většinou obsáhlejší, tak ať máte vše přehledně zpracované a podložené. Samozřejmě se nebráníme ani telefonickému kontaktu.
S Vaším prvním mailem zašlete prosím také bližší informace ohledně lokality v Praze, pokuste se odhadnout plochu bytu (domu) v m2 a případně uveďte také dispozici (3+kk, 5+1). Dále je pro nás důležité vědět o jakou frekvenci úklidu máte zájem.

Po obdržení Vaší poptávky

Obratem od nás dostanete bližší informace o tom co úklid zahrnuje, jak probíhá spolupráce a pravděpodobnou cenu. V podstatě obdržíte ucelené informace z této stránky. Můžeme si také upřesnit Vaše konkrétní požadavky a přibližné datum započetí spolupráce.

Osobní schůzka a prohlídka nemovitosti

Před samotným zahájením pravidelného úklidu předchází schůzka k prohlídce Vaší domácnosti. Na ní se lépe seznámíte s naší firmou, doladíme detaily, můžete připomínkovat smlouvu a hlavně se hlouběji poznáme.

Před prvním úklidem

V týdnu před startem dochází ještě k jedné schůzce, kde Vám představíme budoucí paní na úklid, o které se domníváme, že by se do Vaší domácnosti hodila nejlépe. V případě, že Vám vybraná adeptka nebude vyhovovat, máme náhradní osobu.

Pravidelný úklid domácnosti

Úklid probíhá na základě smlouvy o dílo v dohodnuté frekvenci, dni a čase. Do domácnosti dochází jedna a ta samá osoba. V případě nemoci "Vaší paní na úklid" je možná náhrada jiným pracovníkem.

Než budete srovnávat ceny za úklidové služby

Velké množství lidí se stále rozhoduje na základě ceny, což v oblasti služeb (a hlavně řemesel atd.) může být lehce ošemetné. Málokterá firma uvádí ceny konečné, včetně DPH, dopravy, spotřebovaného materiálu, různých dalších poplatků a příplatků. Ceny jsou skládány velmi složitě a velmi často nic nevypovídajícně. Např. co poví lajkovi to, že firma provádí úklid prostor od 1,20 Kč za metr čtvereční, jak spočítám kolik budu platit měsíčně, proč se potom ta reálná cena liší tolik od té orientační? Je to právě proto, že některé lidi uchvátí na oko nízká cena a firmy tohoto faktu zneužívají. Další důležitou otázkou je to, co za vynaložené peníze dostanete.

"...s námi máte jistotu jasných cen už od samého počáčtku"

Jednorázový úklid domácnosti


Co vše generální úklid obsahuje

Výčet jednotlivých úkonů je v podstatě shodný s náplní pravidelného úklidu viz. výše. Jedná se o kompletní úklid Vaší domácnosti včetně mytí oken a čištění koberců. Na přání klienta je také možné mytí vnitřků skříněk, trouby, ledničky, čištění žaluzií, sedací soupravy atd.

Jednorázový úklid dělíme na:

Bližší informace o tom jak vše probíhá
Dříve než budete generální úklid poptávat

Podívejte se na výpis činností, které jsou obsahem pravidelného úklidu domácnosti viz. výše. Jestliže budete požadovat něco vynechat příp. doplnit, poznačte si to. Pro stanovení přibližné ceny pak potřebujeme zejména znát velikost bytu (domu) v m2, dispozici (2+1, 4+kk atd.) a typ oken (plastová, šroubovací, eurookna, špaletová...) - za předpokladu, že se budou umývat. Uvádějte prosím také lokalitu, kde se nemovitost nachází a přibližný termín, kdy by měl úklid proběhnout. Obecně úklid objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem. Úklid na listopad a prosinec se vylpatí domlouvat již v říjnu.

Po obdržení Vaší poptávky

Jestliže budeme znát všechny potřebné informace, nabídneme Vám možné termíny realizace a stanovíme pravděpodobnou cenu. Máte-li možnost, je vždy lepší, když veškerá vzájemná komunikce probíhá skrze email. Oboustranně tak máme podložené veškeré domluvené věci, zejména obsah úklidu a cenu. Budeme Vás také informovat o počtu pracovníků, ktěří k Vám přijedou a časové náročnosti úklidu.

V den úklidu

Přijedeme v dohodnutém čase. Veškeré úklidové potřeby si přivezeme s sebou, nemusíte se starat o žádné saponáty, hadry, prostě o nic. Po dobu úklidu není nutná Vaše přítomnost, proto můžete odejít klidně do práce, na nákupy... většina klientů to tak i preferuje. Zavoláme Vám třeba hodinu před koncem a Vy si pak přijedete vše zkontrolovat a převzít.

Vaše spokojenost a uznání kvalitně odvedené práce je pro nás nadevše

Naším největším přáním je, abyste se k nám rádi a s důvěrou opakovaně vraceli.

Informace pro Vás:Diskrétnost a serióznost

diskrétnostMůžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme pravidelný úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Odpovědnot za škodu

dárekNemusíte mít strach, že by v případě škodní události nedošlo k nápravě věci. Úklidové firmy jsou proti této nemilé skutečnosti pojištěny. Naše firma je pojištěna v dostatečné výši, aby pokryla i katastrofální následky. Co se týče běžného poškození věci (rozbití skleničky, vázičky, dekoračního předmětu...), jsme lidé, stejná věc se může stát i Vám. Pak záleží jen na Vás, jestli budete mít pochopení či ne a Vaší paní na úklid to naúčtujete. Žádné obavy nemusíte mít např. z poškrábání podlahy, nábytku, chromových částí nebo nějakého poničení z důsledku použití nevhodného saponátu atd. Každý náš zaměstnanec než nastoupí na pravidelný úklid domácnosti projde teoretickou i praktickou přípravou, několikrát se zúčastní generálních úklidů pod vedením zkušených kolegů a teprve pak je nasazen do běžných úklidů domácností.

Úklid domácnosti jako dárek

dárekObdarujte své blízké originálním dárkem. Velké oblibě se těší věnování generálního úklidu k narozeninám či Vánocům. Budeme se velmi snažit odvést kvalitní práci k plné spokojenosti obdarované osoby. Platba samozřejmě probíhá diskrétně - převodem na účet. Tato forma dárku určitě potěší starší rodiče, manželky nebo i kamarády.

Mýtus "sama to udělám nejlépe"

Neuděláte, alespoň ne, když se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu. Vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitovaná časem. Takový byt 3+1 kompletně vygruntovat včetně mytí oken zabere zhruba 12 až 14  hodin čistého času. Máte opravdu chuť celé dva dny strávit nad úklidem, myslím, že ne. Po pár hodinách začnete přemýšlet nad prioritami a méně důležité věci začnete vynechávat. Jestliže se ale obrátíte na pomoc firmy, ta k Vám pošle více lidí najednou a o komplexní úklid máte postaráno. Za relativně krátký čas tak máte uklizeno v každém detailu. Nehledě na to, že pracovníci úklidové firmy jsou odborníci vybavení profesionálními pomůckami a technikou.

Odpovědnot za škodu

Nemusíte mít strach, že by v případě škodní události nedošlo k nápravě věci. Úklidové firmy jsou proti této nemilé skutečnosti pojištěny. Naše firma je pojištěna v dostatečné výši, aby pokryla i katastrofální následky. Co se týče běžného poškození věci (rozbití skleničky, vázičky, dekoračního předmětu...), jsme lidé, stejná věc se může stát i Vám. Pak záleží jen na Vás, jestli budete mít pochopení či ne a Vaší paní na úklid to naúčtujete. Žádné obavy nemusíte mít např. z poškrábání podlahy, nábytku, chromových částí nebo nějakého poničení z důsledku použití nevhodného saponátu atd. Každý náš zaměstnanec než nastoupí na pravidelný úklid domácnosti projde teoretickou i praktickou přípravou, několikrát se zúčastní generálních úklidů pod vedením zkušených kolegů a teprve pak je nasazen do běžných úklidů domácností.Půjčovna čističe koberců pro domácnosti   Stroje na čištění koberců Praha   Úklidové služby pražské úklidové firmy   Úklidové firmy seřazené do regionů  
Služby pražské úklidové firmy   Půjčovna čistících strojů Karcher pro domácnosti  Prezentace úklidové firmy HORMAT recenze   Jehla.net   Odkazy: Služby a řemesla   Mýtus "sama si uklidím nejlépe" recenze   Úklid domácnosti